aktualności

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy do tej pory zakupili plakaty na stronie. Do końca września 10% ze sprzedaży szło na Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Nazbierało się 380zł. W linku [TUTAJ] potwierdzenie przelewu. DZIĘKI!

 


Już po akcji Plakaty na Zwierzaki. Udało się zebrać do puszki 885,70 zł i 3 euro, a także całą masę darów dla zwierząt. Całość zgarnęło Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wpadli po plakaty!

 


Jest wiele organizacji, które mają realny wpływ na nasze życie i które bardzo cenię. Jedną z nich są Otwarte Klatki. Do 30. września 10% z dochodu za sprzedane plakaty na tej stronie, przeznaczę jako darowiznę na rzecz ochrony zwierząt hodowlanych.


Już w najbliższy czwartek (30.09.2021) zapraszam na wyprzedaż plakatów, z której dochód przeznaczony będzie na potrzebujące zwierzęta. Wspieramy Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ Gdzie? Tutaj – Book Truck. mobilna księgarnia Tajnych Kompletów O której? 16:00-19:00


Pozdrowienia z targów plakatu i do zobaczenia następnym razem. Było – jak zawsze – bardzo miło, chociaż mina nie najkorzystniejsza…


Plakaty ekologiczne, społeczne i ze zwierzętami można było zobaczyć w Kielcach na wystawie plenerowej w Przestrzeni Relaksu w Dolinie Silnicy.


Bardzo mi miło, że miałem przyjemność znaleźć się wśród wspaniałych twórców-plakacistów, którzy straszą przechodniów przy ul. Oławskiej we Wrocławiu. M.in. Asia Gniady, Gosia Kulik, Aleksandra Czudżak, Tomasz Broda, Kuba Kamiński, Łukasz Paluch – pozdrawiam Was!

 


Po krótkim urlopie wracam do wysyłania plakatów, z pozdrowieniami od Rudego i Lery (13.09.2021)


Wrześniowe Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już się odbyły, ale zapraszam na Targi Plakatu 25 września, które odbędą się w Warszawie.


Gorąco zapraszam do Galeri Polskiego Plakatu przy ul Piwnej 28/30 w Warszawie, gdzie również można dostać trochę moich plakatów –  te w małym rozmiarze i te w średnim.


A czy wiesz, że w sklepie możesz kupić plakat w ciemno – TUTAJ (lub trzeba kliknąć w kropkę w menu)  Polega to na tym, że ja wybiorę dla Ciebie plakat niespodziankę. Możesz też napisać mi komentarz składając zamówienie, a ja dopasuję do tego plakat. Wtedy ten plakat to będzie Twoje przeznaczenie.


Wakacyjne pozdrowienia z Kawiarni Teatralnej w Świdnicy. Odwiedzajcie koniecznie!


Galeria Polskiego Plakatu we Wrocławiu to najwspanialsza miejscówka. Jest tam trochę moich plakatów i pocztówek, ale też milion innych przepięknych plakatów. Ul. Św. Mikołaja 54/55, Wrocław


w pokoju, lato 2020, fot. Ola Konopko


wysyłka po weekendzie


Cięcie szatana

 


A dzisiaj leci zagranica.

Dzisiejsza wysyłka. Plakaty są spakowane, bezpieczne i uśmiechnięte.


Xserownia Studio Małej Poligrafii, pl. Grunwaldzki 4 50-384 Wrocław, tutaj we Wrocławiu również można nabyć moje plakaty (30×40 cm oraz kilka wzorów B2).


Z kotem na wycieczce


Nowe, stare druki na stole, 50×70 cm, papier Arena 170g Smooth, są dostępne, polecam

 

 


Razem z Rudym w formie pływającej.


Polecam z całego serca Sklep dla Sprawy, dla którego zaprojektowałem ten plakat, a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia na Rzecz Integracji Społeczeństwa Wielokulturowego Nomada. (więcej informacji po kliknięciu)


Krótki film z wernisażu wystawy plakatów, który odbył się w ramach Świdnickiego Festiwalu Filmowego Spektrum. Realizacja: Jakub Gryzowski (9. 11. 2017r.)


Rudy z oddaniem pilnuje plakatów


1.07.2021

Cześć, moja strona powoli startuje. Zapraszam do przeglądania plakatów. Będzie mi miło, jeśli wpiszesz się do księgi gości.